Як створити електронний гаманець EasyPay

Відкрити спеціальний рахунок для оплати комунальних послуг, переказу коштів та здійснення покупок в інтернеті може будь-який користувач. Для цього не потрібно вводити свої персональні дані, відправляти копії документів і чекати на підтвердження. Все відбувається значно простіше – без паперової тяганини та заповнення складних форм. Щоб створити гаманець EasyPay, достатньо зареєструватися на сайті. Цей платіжний інструмент буде додано до вашого особистого кабінету автоматично, і ви відразу зможете використовувати його за призначенням.

Що потрібно для створення віртуального рахунку

  1. Мобільний номер українського оператора зв'язку.
  2. Пароль.
  3. Смс-код для підтвердження реєстрації.

Як зробити електронний гаманець EasyPay

  1. Створіть особистий акаунт, скориставшись кнопкою «Реєстрація» на головній або будь-якій іншій сторінці. Потрібен тільки телефон і пароль. Решту миттєво зробить наш платіжний сервіс.
  2. Якщо вам потрібно додати ще один або кілька віртуальних рахунків, перейдіть до особистого кабінету користувача. На верхній панелі ви легко знайдете вкладку «Гаманці», а потім і кнопку «Створити новий». Клікніть її, введіть назву та натисніть «Створити».
У цьому розділі ви можете керувати віртуальними рахунками: поповнювати, редагувати, переказувати гроші. Відповідне меню доступне в крайньому правому стовпчику.
Кількість електронних рахунків не обмежена. Однак добовий баланс кожного з них не повинен перевищувати 14 тис. грн. Місячний ліміт – 62 тис. грн. Віртуальні гроші можна витрачати на оплату різних послуг, а також переказувати на свої або чужі рахунки. На день ви можете перерахувати до 500 грн., на місяць – до 4 тис. грн. (з одного інтернет-гаманця Ізіпей на інший).

Які переваги ви отримуєте?

  1. Жодної комісії за оплату комунальних послуг, інтернету, телебачення, перекази між віртуальними рахунками і поповнення карткою (на суму понад 500 грн.).
  2. Миттєві транзакції без смс-підтвердження. Просто вибираєте потрібний рахунок і натискаєте «Оплатити».
  3. Захист персональних даних. Вам не потрібно вказувати банківські реквізити, якими можуть скористатися зловмисники.
Залишилися питання? Наша служба підтримки охоче прийде на допомогу. Телефонуйте на безкоштовну лінію 0 800 60 30 03 або пишіть на адресу [email protected]