Віртуальна картка EasyPay

Після реєстрації на сайті або в мобільному додатку EasyPay користувач може отримати віртуальну картку, щоб оплачувати послуги без комісії. Для цього не потрібно йти до банку: оформлення відбувається онлайн і триває лічені хвилини.

Що таке віртуальна платіжна картка?

Це набір реквізитів без фізичного носія. Такі картки призначені для безпечних покупок в інтернеті. Ось як це працює: користувач поповнює свій електронний рахунок на суму, необхідну для розрахунку, а потім здійснює платіж, не ризикуючи даними основної карти.

Для чого потрібна віртуальна картка Ізіпей?

  1. Оплата комунальних, телекомунікаційних, банківських та інших послуг БЕЗ КОМІСІЇ.
  2. Кешбек за поповнення інтернету, запрошення друзів, оплату таксі й водопостачання (до 1000 грн. на місяць).
  3. Миттєві грошові перекази на інші картки та гаманці.
Усе це актуально тільки для користувачів сайту й мобільного застосунку EasyPay: поки що віртуальна картка не діє на інших ресурсах.

Ліміти за операціями

ОбмеженняНа добуНа місяць
Перекази між віртуальними рахунками500 грн.4 000 грн.
Максимальний баланс14 000 грн.Без обмежень

Безпека

На відміну від звичного «пластика», віртуальна картка від EasyPay не може потрапити до рук зловмисників. Її не можна загубити, залишити в банкоматі чи терміналі. Важливо й те, що така картка захищає від витоку даних. Баланс поповнюється одноразово – на суму, необхідну для здійснення конкретного платежу. Це зводить фінансові ризики до мінімуму. Навіть якщо інтернет-шахраям вдасться обійти багаторівневу систему безпеки Ізіпей, вони не зможуть дістатися до вашого основного рахунку, тому що оплата здійснюється за іншими реквізитами .

Як користуватися віртуальною карткою?

  1. Увійдіть до облікового запису користувача EasyPay. Віртуальна картка з'явиться в особистому кабінеті.
  2. Натисніть на зображення, щоб перейти до меню. Тут можна переглянути баланс, поповнити рахунок (за допомогою карти Visa або MasterCard, сервісу Masterpass) , переказати кошти на іншу картку або гаманець, вивести кешбек (від 100 грн.).
  3. Щоб оплатити послугу, виберіть сервіс з каталогу, заповніть реквізити та позначте картку в способах розрахунку.
Тепер ви знаєте, що таке віртуальна карта EasyPay. Час скорочувати витрати на комісію й заробляти на щомісячних платежах. Розраховуйтесь без ризику на easypay.ua.