Кешбек - що це таке і як отримати?

Кешбек - це часткове повернення коштів від витраченої користувачем суми. Компанія EasyPay нараховує кешбек лише за оплати Віртуальною карткою EasyPay, яка доступна всім користувачам одразу після реєстрації. Для того, щоб користуватися Віртуальною карткою, необхідна авторизація в системі EasyPay.

Правила накопичення кешбеку і виведення грошових коштів

Після накопичення 100 грн на кешбек-рахунку, відкривається можливість виведення нарахованих коштів. Максимальна сума, яку користувач може заробити за один місяць - 1000 грн. Під час виведення коштів утримується сума - 0,01 грн, яка повинна бути на балансі Віртуальної картки.

 

Кешбек за оплату послуг

Компанія EasyPay щомісяця визначає категорії, за якими користувачі можуть отримати кешбек. Категорії, за якими нараховується кешбек, розподілені відповідно до внутрішньої структури платіжного сервісу EasyPay і поширюються на всі послуги, які знаходяться в даній категорії (крім сервісів оплати за реквізитами і якщо не вказано інше).

Також кешбек нараховується згідно з акційними пропозиціями і діє в період проведення акції.

Кешбек по реферального програмі «Приведи друга»

 

З 1 жовтня 2020 р реферальная програма відключена. Слідкуйте за новинами.

 

За одного приведеного друга виплачується 25 грн на рахунок кешбек того, хто привів і 25 грн тому, хто прийшов по реферального посиланням.

Реферальная програма поширюється тільки на зареєстрованих користувачів в системі EasyPay. Кількість друзів, яких користувач може привести в EasyPay не обмежена, при цьому максимальна сума кешбек по реферального програмі, яку користувач може отримати протягом одного календарного місяця - 750 грн, що дорівнює 30 приведеним друзям. На наступний календарний місяць залишок за наведеними друзям НЕ переноситься.

 

Кешбек за реферальною програмою «Приведи друга»

 

З 1 жовтня 2020 р. реферальну програму виключено. Слідкуйте за новинами.

 

За одного приведеного друга виплачується 25 грн на рахунок кешбеку тому, хто привів і 25 грн тому, хто прийшов за реферальним посиланням.

Реферальна програма поширюється тільки для зареєстрованих в системі EasyPay користувачів. Кількість друзів, яких користувач може привести в EasyPay не обмежена, при цьому максимальна сума кешбеку по реферальній програмі, яку користувач може отримати протягом одного календарного місяця - 750 грн, що дорівнює 30 приведеним друзям. На наступний календарний місяць залишок по приведеним друзям НЕ переноситься.

 

Як працює реферальна програма «Приведи друга»


  1. Наявність або відсутність реферальної програми в особистому кабінеті регулюється внутрішньою політикою компанії на основі активності користувача.


  1. Приведеним вважається друг, який зареєструвався в EasyPay. Кешбек 25 грн нараховується, коли приведений користувач вперше сплачує Віртуальною карткою один із сервісів в системі EasyPay на суму від 50 грн, окрім грошових переказів, поповнення мобільного та переказу коштів за реквізитами. Для відслідковування цієї дії користувач на момент оплати повинен бути авторизований в системі EasyPay.


  1. Приведеному користувачеві нараховується 25 грн на рахунок кешбеку відразу після реєстрації.

     

Як скористатися реферального програмою

У користувача в особистому кабінеті на сторінці Віртуальної карти є унікальне посилання. Скопіюйте посилання та поділіться ним в соціальних мережах або надішліть безпосередньо другу. При переході третьою стороною і успішній реєстрації за цим посиланням в системі EasyPay здійснюється запис про приведеного друга.

 

Офіційні правила.