Інформація про компанію EasyPay

Електронна платіжна система EasyPay допомагає переказувати гроші й оплачувати послуги онлайн. На українському ринку сервіс працює з 2007 року. Компанія співпрацює з найбільшими банками, мобільними операторами та провайдерами інтернету, є партнером програми лояльності Fishka.

EasyPay – одна з найпопулярніших платіжних систем в Україні. За добу сервіс опрацьовує мільйони транзакцій. Наші клієнти здійснюють розрахунки через сайт, мобільний додаток та 18500+ терміналів по всій країні. Платежі приймаються в режимі 24/7. До послуг користувачів цілодобова служба підтримки.

EasyPay щорічно проходить перевірку за міжнародним стандартом безпеки PCI DSS. Це означає, що платіжні дані користувачів надійно захищені від зловмисників.

Група компаній під брендом EasyPay

До складу групи входять чотири підприємства:
 1. ТОВ «ФК «Контрактовий Дім»;
 2. внутрішньодержавна платіжна система «Фінансовий світ»;
 3. ТОВ «ІЗІ СОФТ».
«Контрактовий Дім» та «Фінансовий світ» здійснюють гривневі перекази без відкриття рахунків на підставі безстрокової ліцензії НБУ. «ІЗІ СОФТ» відповідає за технологічні аспекти прийому платежів. Правова інформація про кожну компанію бренду EasyPay знаходиться у відкритому доступі.

Ділові відносини

Встановлюються після того, як фізична особа приймає публічну пропозицію на укладення договору про переказ коштів: Користуючись сервісом, клієнти дають Згоду суб'єкта персональних даних після вивчення Політики конфіденційності.

EasyPay також надає послуги приватному бізнесу – забезпечує інтернет-еквайринг. Для підключення необхідно підписати типовий договір, надати документи зі списку й реалізувати технічний протокол.

Мета компанії

Зробити електронні платежі зручними, безпечними та вигідними для всіх жителів України.

Як здійснюються оплата послуг та грошові перекази

Розрахунки можливі через:
 • термінали;
 • сайт https://easypay.ua;
 • мобільний застосунок EASYPAY;
 • інші додатки, де є відповідна функція.
Сервіс дозволяє переказувати кошти на банківські картки й віртуальні гаманці, платити за реквізитами, поповнювати інтернет і телефон. Усього до оплати доступні понад 3000 послуг, зокрема й комунальні.

Для розрахунку необхідно перейти до розділу грошових переказів або скористатися каталогом послуг. Після вибору необхідного сервісу наступні дії такі:
 1. введіть реквізити отримувача (номер картки, гаманця, телефону, особового рахунку);
 2. оберіть платіжний засіб (готівка (доступно у терміналах), пластикова картка, електронні або мобільні гроші);
 3. введіть реквізити відправника;
 4. підтвердіть оплату з урахуванням комісії.
Усе легко й надійно. Потрібна зручна платіжна система для особистих розрахунків або бізнесу? Обирайте EasyPay.