Безпека та конфіденційність

За добу через платіжний сервіс EasyPay проходять мільйони транзакцій. Користувачі переказують гроші на банківські картки й віртуальні гаманці, оплачують товари та послуги онлайн. Поповнення рахунків відбувається за реквізитами. Платнику потрібно вказати дані своєї картки або електронного гаманця. Наші клієнти не бояться передавати таку інформацію, тому що система надійно захищає кожного користувача.

Міжнародні стандарти

Щоб гарантувати безпечність платежів, EasyPay щороку проходить сертифікацію за стандартом PCI DSS. Це набір міжнародних вимог до роботи з банківськими картками. Розробники стандарту – Visa та MasterCard.

Сертифікати PCI DSS поділяються на декілька рівнів. EasyPay незмінно отримує сертифікат найвищого (першого) рівня. Цей документ підтверджує конфіденційність всіх платежів, що здійснюються через EasyPay. Такий сертифікат необхідний для того, щоб надавати інтернет-еквайринг – налаштовувати прийом платежів на інших сайтах.

Також система підтримує стандарти Verified by Visa та MasterCard SecureCode. Ці технології спрямовані проти шахрайства в інтернеті. Суть у тому, що оплата відбувається тільки після введення одноразового пароля. Код приходить на телефон власника платіжної картки. Таким чином банк пересвідчується, що операцію не проводить інша фізична особа.

Шифрування даних

На сайті EasyPay встановлено SSL сертифікат. Це означає, що при з'єднанні з вашим браузером сервіс шифрує дані. Навіщо?

  • Захист інформації – завдяки SSL шифруванню ваші дані не можуть перехопити треті особи: провайдери, адміністратори вайфаю та, звісно ж, зловмисники. Навіть якщо сайт зламають, хакери не дістануться коштів на вашій кредитній картці.
  • Цифровий підпис – SSL сертифікат підтверджує, що ви маєте справу з перевіреним ресурсом, а не фішинговою сторінкою. Такі сайти збирають персональну інформацію, яку можна використовувати для розкрадання грошей з карткових рахунків.

Про наявність SSL сертифікату свідчить адресний рядок. Захищені сайти позначаються символом замка, їхній URL починається з буквосполучення https.

Конфіденційність і безпечність платежів – пріоритети EasyPay. Нам можна довіряти.