Акції та пропозиції

Загальна інформація

Інформація про акції та спеціальні пропозиції компанії EasyPay представлена ​​в даному розділі, де кожен розділ - це окрема ініціатива.
Перш, ніж брати участь у будь-яких акції або скористатися спеціальною пропозицією, необхідно ознайомитися з даними стандартними правилами і умовами проведення ініціативи, а також будь-якими додатковими умовами.
Якщо в тексті про проведення акції не вказано інше, участь відкрито для всіх користувачів, проте з обмеженням в одну особу на кожну людину, сім'ю, адресу або організацію. EasyPay залишає за собою право обмежити участь тільки для користувачів, які виконали певні вимоги. Також EasyPay залишає за собою право на власний розсуд обмежувати кількість заявок на участь в акціях, в яких дозволено багаторазову участь.

Право на участь в акціях

До участі допускаються особи, що відповідають таким вимогам:
  • - досягли віку вісімнадцять (18) років і старше;
  • - які постійно проживають і / або знаходяться на території України;
  • - успішно зареєструвалися в EasyPay;
  • - задовольняють будь-яким іншим критеріям для отримання права на участь, викладених у відповідних розділах даних стандартних правил і умов;
  • - які не є дискваліфікованими або недопущеними до участі.
Для встановлення особи учасника EasyPay використовує номер телефону, під яким зареєстрований користувач. Також компанія EasyPay може звернутися за додатковими даними або будь-якими їх поєднаннями: ім'я, адреса, адреса електронної пошти, дані паспорта, а також будь-які інші форми ідентифікації, які можуть знадобитися.

Участь в акціях

Участь в будь-якій акції є добровільною.
Щоб прийняти участь, необхідно слідувати інструкціям, викладеним у відповідному повідомленні про проведення ініціативи, на індивідуальній цільовій сторінці.
Не допускаються до участі користувачі, які раніше були викриті в неправомірних діях в системі EasyPay.
Не допускаються до участі співробітники компанії EasyPay, а також співробітники асоційованих компаній, будь-які її (їх) постачальники та підрядники (включаючи маркетингові, друковані та рекламні агентства), консультанти або агенти будь-якої юридичної особи, яка має безпосереднє відношення до будь-якої акції, а також родичі вищеперелічених осіб. Під "родичами" маються на увазі чоловік (дружина), партнер, дитина, брат або сестра, а також будь-яка особа, яка проживає разом з вищепереліченими особами.
Якщо користувач, що не задовольняє вимогам для участі, бере участь в акціях, EasyPay залишає за собою право, без шкоди для інших прав згідно з правилами, домагатися повернення винагороди або іншого призу.
EasyPay залишає за собою право, на власний розсуд, дискваліфікувати будь-якого користувача, який вчинив шахрайство або фальсифікацію або намагався фальсифікувати процес участі або хід проведення будь-якої маркетингової ініціативи, або порушив своєю поведінкою правила, що суперечить духу правил або призначенню відповідної акції або спеціальної пропозиції, або який може, за розумною думкою організаторів, завдати шкоди репутації EasyPay і бренду або репутації і бренду будь-якої компанії групи організаторів.