Правова інформація щодо переказу коштів через EasyPay

EasyPay працює згідно вимог законодавства України, а також завдяки злагодженій роботі групи компаній об'єднаних під брендом EasyPay: ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ», ТОВ «ФК «АБЕКОР», ТОВ «ІЗІ СОФТ».

ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» є небанківською фінансовою установою, яка на підставі Свідоцтва, виданого Національною комісією, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, серії ФК №180 від «25» грудня 2007 р. та безстрокової ліцензії Національного банку України на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків №19 від 17.10.2014 року, надає послуги з переказу коштів.

ТОВ «ФК «АБЕКОР» є небанківською фінансовою установою, яка на підставі Свідоцтва, виданого Національною комісією, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, серії ФК №501 від «30» вересня 2014 р. та безстрокової ліцензії Національного банку України на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків №28 від 22.06.2015 року, надає послуги з переказу коштів.

Мета EasyPay - зробити простими, доступними та більш універсальними способи надання фінансових послуг населенню України.

Переказ коштів здійснюються за допомогою:
  • програмно-технічних комплексів самообслуговування – платіжних терміналів;
  • сайту https://easypay.ua;
  • мобільного застосунку EASYPAY;
  • мобільних застосунків партнерів, на яких розміщено бренд EasyPay
Ділові відносини з фізичними особами-ініціаторами переказів коштів встановлюються шляхом прийняття (акцептування) фізичними особами:Порядок (умови) здійснення переказу коштів, строки зарахування коштів отримувачам, порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами системи переказу коштів зазначається в Договорі про надання послуг з переказу коштів

Користуючись нашими послугами фізичні особи надають Згоду суб’єкта персональних даних.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ», ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «АБЕКОР» як учасники внутрішньодержавної платіжної системи «ФІНАСОВИЙ СВІТ» та ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКА ПЛАТІЖНА СИСТЕМА» як платіжна організація цієї платіжної системи, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІЗІ СОФТ» як власник знаку для товарів та послуг EasyPay надають для ознайомлення Політику конфіденційності.