Як додати платіжну карту в EasyPay

Така можливість є тільки у зареєстрованих користувачів. Тому спочатку необхідно авторизуватися або створити персональний акаунт. Після цього ви зможете перейти в особистий кабінет і зберегти реквізити однієї або декількох карт. Без авторизації додавання платіжної картки неможливе.

Які дані потрібно вказати?

 1. Карткові реквізити: номер, місяць і рік дії, тризначний код CVV.
 2. Суму, заблоковану на рахунку для підтвердження активації.
Зверніть увагу, що на сайті можна розраховуватися платіжними інструментами Visa і MasterCard, а також картками з гаманця Masterpass. Перекази здійснюються з кредитних і дебетових рахунків. Валюта – українські гривні.

Як покроково додати платіжну карту

 1. Вводимо телефон і пароль для входу в особистий кабінет.
 2. Вибираємо вкладку «Картки» і натискаємо «Додати карту».
 3. Вводимо назву, заповнюємо реквізити і ставимо позначку навпроти рядка «Я дозволяю зберігати мої дані».
 4. Наступний крок – активація. Ізіпей тимчасово заблокує на вашому балансі певну суму. Діапазон – 1-3 грн. Для підтвердження операції вам потрібно буде ввести точну суму у відповідному рядку. Дізнатися цю інформацію можна одним з трьох способів:
  • через інтернет-банкінг;
  • з текстового повідомлення (якщо у вас підключено смс-інформування);
  • зателефонувавши до служби підтримки банку-емітента (номери шукайте на звороті «пластика»).
Готово. За таким самим алгоритмом ви зможете додати платіжний інструмент в гаманець Masterpass. Збережені картки можна редагувати: змінювати назву, робити пріоритетними, видаляти.

Навіщо це потрібно?

 1. Щоб переводити кошти і сплачувати рахунки за один клік. Сервіс «запам'ятовує» дані, тому вам не доводиться витрачати час на введення номерів, дат і кодів.
 2. Щоб платити в вдвічі меншу комісію. Грошові перекази між зареєстрованими картковими рахунками проводяться за пільговим тарифом.
 3. Щоб захиститися від шахраїв. Що рідше ви вводите свої платіжні дані, то складніше зловмисникам дістатися до ваших грошей. Довіряючи цю інформацію нам, ви отримуєте гарантію безпеки, оскільки сервіс використовує ті ж протоколи захисту, що й усесвітньо відомі Visa та MasterCard.
 4. Проводьте розрахунки швидко і безпечно на EasyPay.