Оплата послуг

Для оплати послуги в терміналі EasyPay, необхідно відшукати найближчий термінал на карті. На екрані кожного терміналу мережі EasyPay, повинен відображатися логотип компанії:

Вибір послуги

В меню терміналу представлені категорії послуг до оплати. Користувач вибирає потрібну категорію послуг, після чого вибирає конкретну послугу з пошуку або гортаючи сторінки на екрані терміналу. Вибір послуги відбувається після натискання на її логотип на екрані платіжного терміналу. Після, на сторінці обраної послуги необхідно ввести інформацію для здійснення платежу: номер рахунку, договору, номер телефону тощо, в залежності від обраної послуги поля введення можуть змінюватися. Коли дані заповнені, натисніть на кнопку Далі.

Внесення купюр

Наступний крок внесення купюр в купюроприймач терміналу самообслуговування.

УВАГА! Зверніть увагу, яким кольором підсвічується купюроприймач. Якщо він справний і готовий приймати купюри, він підсвічується зеленим кольором.

Купюри необхідно вносити по одній в отвір, яке горить зеленим кольором. Обов'язково переглядайте інформацію про внесені купюрах на екрані терміналу. Наступну купюру вносите тільки після того, як на екрані терміналу відобразилася попередня. Заборонено вносити кілька купюр ОДНОЧАСНО. Термінал самообслуговування не видає здачу.

УВАГА! Не вносьте купюри в купюроприймач, який підсвічується червоним кольором або, взагалі не горить.

Після внесення грошових коштів в купюроприймач, необхідно натиснути на клавішу «Далі» і підтвердити оплату. На наступному кроці термінал запропонує роздрукувати квитанцію про скоєний платіж.