Як створити регулярний платіж

Ця опція доступна не всім користувачам сервісу. Зберегти параметри і визначити періодичність операцій можна тільки через особистий кабінет. Щоб отримати доступ до нього, потрібно зареєструватися або авторизуватися в системі. Тільки після цього ви зможете створювати шаблони і регулярні платежі.

Яку інформацію запитує сервіс?

  1. Телефон і пароль для входу в обліковий запис.
  2. Реквізити для поповнення (номер картки, особового рахунку, мобільного телефону тощо).
  3. Суму, спосіб, інструмент оплати.
За вибором користувача кошти можуть перераховуватися одноразово, щодня, раз на тиждень, місяць або квартал.

Як створити шаблон або регулярний платіж

  1. Увійдіть в особистий кабінет.
  2. Натисніть на кнопку «Створити» в розділі «Мої платежі».
  3. Виберіть послугу, яку хочете оплатити. Це може бути мобільний зв'язок, інтернет, поповнення картки або гаманця, комунальні витрати та багато іншого.
  4. Введіть назву шаблону, дані одержувача, суму. Також можна ввімкнути періодичне оповіщення про шаблон за допомогою електронної пошти.
  5. Натиснувши «Зберегти», ви завершите створення шаблону. Якщо хочете зробити оплату регулярною, пропустіть цей крок і активуйте відповідну опцію нижче. Далі потрібно обрати періодичність, початкову дату, спосіб розрахунку. Після цього можна буде подивитися комісію та зберегти параметри операції. Якщо кошти будуть перераховуватися з пластикової картки, банк попросить підтвердити транзакцію через смс або в мобільному додатку.
Зверніть увагу: після авторизації всі операції за замовчуванням зберігаються в особистому кабінеті. Це дозволяє в будь-який момент повторити розрахунок за визначеними параметрами. Якщо в профілі вказано email для отримання квитанцій, чек буде відправлений на цю пошту.

Чим зручні шаблони та регулярні, або автоматичні платежі?

  1. Заощаджують час і зусилля. Ви зберігаєте не тільки свої реквізити, а й дані одержувача, визначаєте, з якого моменту і як часто будуть перераховуватися кошти.
  2. Гарантують, що ви не залишитесь без зв'язку, бо знову забули поповнити телефон або інтернет. Автоматична оплата комунальних послуг допоможе вам зберегти субсидію, уникнути пені за несвоєчасний розрахунок.
Платіть швидко і регулярно на easypay.ua.