Програма лояльності Fishka

Фішка – це програма, що дозволяє заробляти на щоденних витратах. Для участі достатньо оформити бонусну картку – туди будуть нараховуватися бали за покупки у компаній-партнерів. Ці бали можна обмінювати на цінні винагороди, а також знижки в супермаркетах, онлайн-магазинах, аптеках, ресторанах, торгових мережах. Картка Fishka є вже в кожного десятого українця. Серед партнерів програми: Lifecell, АЛЛО, Uber, BlaBlaCar, OKKO, «Райффайзен Банк Аваль» та інші відомі компанії.

Можливості для користувачів EasyPay

У травні 2019 року сервіс EasyPay приєднався до програми Фішка. Тепер за оплату послуг, позначених спеціальним маркером, нараховуються бали. Ви можете використовувати їх на свій розсуд: на покупки в інших партнерів або платежі через систему EasyPay. Усе, що для цього потрібно, – картка лояльності Fishka, яку легко оформити на easypay.ua.

Бонуси та переваги участі в програмі

  1. Накопичуйте бали за розрахунки в 1700+ магазинах.
  2. Повертайте до 10% витрат на шопінг онлайн (Booking.com, AliExpress, METRO, iHerb, eBay та інші сайти).
  3. Отримуйте бонуси, оплачуючи комунальні послуги, інтернет, ТБ, квитки, страхування на сайті EasyPay. Сервіс нараховує бали з розрахунку 0,5-1% від суми кожного платежу.
  4. Обмінюйте бали на товари з каталогу та знижки у партнерів програми.
  5. Платіть бонусами на easypay.ua.

Ліміти

З Фішки можна списати до 1000 грн балами на місяць.

Бали Fishka нараховуються виключно при оплаті банківською карткою.

5 смс з отп-паролем на добу.  

Як користуватися карткою Фішка?

Отримувати й витрачати бали на сайті EasyPay можуть тільки зареєстровані користувачі сервісу. Тому спочатку необхідно авторизуватися або створити персональний акаунт. На це знадобиться менше однієї хвилини. Потрібні кнопки розміщені в правому верхньому куті кожної сторінки.

Опинившись в особистому кабінеті, виберіть вкладку «Картки» й перейдіть до бонусного меню.

Якщо у вас уже є Fishka, картка просто додається до профілю. Для цього потрібно натиснути кнопку «Так», ввести номер і пароль картки. Номер телефону в кабінеті Fishka має відповідати номеру в кабінеті EasyPay.

Якщо ви не берете участі в програмі, натисніть «Хочу мати». Відкриється меню реєстрації, де потрібно буде вказати:
  • ім'я та прізвище;
  • email;
  • дату народження;
  • стать;
  • пароль.
У системі Фішка бонусна картка з'явиться після того, як ви заповните всі обов'язкові поля, клікнете «Зареєструватися» і введете код підтвердження з смс.

Тепер можна збирати бонуси. Обирайте послуги з відміткою Фішка та отримуйте бали за оплату.

Наявність маркера також означає, що за послугу можна заплатити з бонусного рахунку. За списання балів стягується комісія – суму ви побачите на етапі вибору платіжного засобу.

Тепер ви знаєте, чим вигідна картка Fishka. Більше інформації про програму – на myfishka.com. Заробляйте на регулярних платежах за допомогою EasyPay та Фішки.