Як користуватися особистим кабінетом

Завдяки інтуїтивному інтерфейсу вам не доведеться довго розбиратися з тим, як все влаштовано. Щоб отримати доступ до функціоналу, користувачеві достатньо увійти до свого облікового запису з будь-якої сторінки. Після авторизації система відкриє особистий кабінет EasyPay. Профіль організований так, щоб користувачі легко знаходили потрібні функції. Якщо виникнуть запитання, допоможе ця інструкція.

Що потрібно для входу?

 1. Номер телефону, вказаний при реєстрації.
 2. Пароль від вашого профілю.
Користувачі EasyPay здійснюють вхід без смс-підтвердження. Це спрощує авторизацію. Код підтвердження потрібен для переказу коштів з банківської картки, зміни даних профілю тощо

Як увійти в особистий кабінет EasyPay

 1. Відкрийте форму авторизації. У верхній частині кожної сторінки можна побачити кнопку «Увійти». Скористайтеся нею, щоб перейти до введення даних.
 2. Заповніть два обов'язкових рядки. Як уже було сказано, на сайті Ізіпей вхід у персональний акаунт здійснюється за номером телефону і паролем. Саме цю інформацію необхідно вказати в формі.
Якщо дані правильні, сервіс відкриє потрібний розділ. Це станеться автоматично. Якщо у вас ще немає облікового запису, пройдіть швидку реєстрацію, щоб створити профіль.

Можливості особистого кабінету

 1. «Мої платежі» – в цьому розділі можна здійснити оплату за шаблоном, створити або налаштувати регулярний платіж.
 2. «Історія платежів» – тут ви знайдете інформацію про здійснені операції, отримаєте доступ до розширеного пошуку (за датою, назвою, сумою, особовим рахунком).
 3. «Картки» – тут зберігаються дані про платіжні карти. Ви можете додати або видалити картку, переглянути історію транзакцій.
 4. «Налаштування профілю» – розділ використовується для редагування особистих даних, зміни пароля, перегляду даних про активність користувача. Тут також можна встановити ліміт на операції по гаманцю або видалити профіль.

Переваги особистого кабінету

 1. Миттєвий розрахунок. Зберігаючи картку або шаблон, ви позбудетесь необхідності повторно вводити реквізити. Це заощаджує час та страхує від помилок.
 2. Доступ до віртуальних рахунків для оплати послуг без комісії.
 3. Контроль за рухом коштів. Ви можете відстежити будь-яку операцію, налаштувати автоматичний переказ грошей на певний рахунок, аби не прострочити платіж.
Як бачите, для користувачів EasyPay вхід в особистий кабінет не становить проблеми. Отримати переваги легко – переконайтеся самі.